CAMPERVANY

V súčasnosti ponúkame na prenájom 2 energeticky nezávislé a plne vybavené #off-grid campervany so zabudovaným solárnym panelom, zásobou vody, posteľou, kuchynkou s chladničkou. Skandivany ponúkajú miesto na stolovanie, bohatý skladovací priestor a chemickú toaletu. Vany sú plne nezávislé a môžete ich vziať všade tam, kam vedie cesta a nie je to vyslovene zakázané. Obytnú časť v skandivanoch napája moderná 100Ah LiFePO4 batéria s dvojitým dobíjaním (solar a alternátor). Spotrebovanú vodu ľahko doplníte cez adaptér v karosérii auta a úžitkovú vodu vypustíte otočením jedného kohútiku.

V skandivanoch sa snažíme používať čo najväčšie množstvo prírodných materiálov – ovčiu vlnu na izolovanie, drevené obklady, či bio-plasty. Nepoužívame jednorazové vybavenie a v aute nájdete biodegradovateľný saponát či nádoby na triedenie odpadu.

Všetky naše skandivany sú schválené a zapísané v techničáku ako obytné vozidlá. Nečakajú vás teda na ceste žiadne nepríjemné prekvapenia pri cestnej kontrole. Elektroinštalácia je riadne schválená a má revíznu správu, takže si elektrinu môžete pripojiť v ktoromkoľvek kempe. Všetky skandivany sú poistené ako obytné vozidlá. Pre zložitú legislatívu to nie je štandard, ale my sme si dali tú prácu pre zaistenie vašej pohody.

VÝBAVA

Všetky vany sú bohato vybavené tak, aby ste si so sebou nemuseli okrem osobných vecí a potravín brať nič navyše. Samozrejmosťou je povinná výbava v kabíne. Skandivany nemajú plynovú bombu, na varenie slúži indukčná doska. Každé auto je vybavené chemickou toaletou. Vany prenajímame s pohodlnými perinami a posteľnou bielizňou. Každý van má náladové osvetlenie, zabudovaný ventilátor, výkonný menič napätia pre 220V spotrebiče, nezávislé audio alebo prenosný reproduktor.

Inventár

Stolovanie:
4 poháre na limonádu a 4 hrnčeky; 3 poldecáky; 2 vínové poháre; 4 taniere plytké aj hlboké, misky, šalátová misa; sada príborov pre 4 osoby; naberačky, varešky, vývrtka, otvárak

Kuchyňa
3 hrnce, panvica a cedník; moka kávovar a.k.a koťogo; plastové dózy na jedlo, dosky na krájanie; utierky a odkvapkávač riadu; 3 kuchynské nože a nožnice; cukor, soľ a základné koreniny; káva (mletá)

Hygiena
Pre každú osobu rýchloschnúca osuška a uterák z mikrovlákna; toaletný papier, minilekárnička

Kempingová výbava
Skladací stôl, kreslá, plynový gril a varič s kartušou; (dvoj)hamak, pikniková deka; tlaková sprcha

SCANDIVANIA s.r.o. Prenájom campervanov teda obytných dodávok Harmónia 3696, 900 01 Modra info@skandivania.sk 2022